.

.

FIGROL Bladeless Вратот Фан, 70 Опкружувачки Воздух Места Рацете Слободни Leafless Neckband Фан USB Полнење на Батеријата Управувана Виси Лични Фан за на Отворено Спортски Патување -

FIGROL Bladeless Вратот Фан, 70 Опкружувачки Воздух Места Рацете Слободни Leafless Neckband Фан USB Полнење

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

【???????????????????????????????????? ???????????????????????? & ???????????????? ????????????????????】Bladeless безбедност дизајн заштита на вашата долга коса. 70 воздух места на вратот, Двојно висока густина литиум полимер батерија не лажни марка,Двојна фреквенција конверзија maglev моторни ултра тивок дизајн, Лесен дизајн помалку од тежината на мобилен телефон Без притисок на вратот.Најважните ова не е само вратот фан, Тоа ви овозможува да дишеме слободно и да уживате во свеж воздух. 【3 ???????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????????????? & ???????????? ????????????????????】Оваа вратот фан доаѓа со изградба на лесни, меки, кожни-пријателски, и флексибилни силиконски материјал.Па исто така можете да лесно да се прилагоди на бендот, како на вашите барања.3 прилагодливи брзина ниво,ветрот не го удар директно на лицето,60 турбина ножеви намалување на воздухот флуктуации,шум на ниска брзина за 25db, да ви Даде моќен струење и доста заштеда на енергија.Повеќе тивка,поудобно. 【????????????????-???????????????????????????? ???????????????????????????? & ???????????? ????????????????????????????????????????????????】Преносни фан е опремен со вграден батерија 2400 m Ah батерија и полнење преку USB порт.Со целосно полнење на батерија фан ќе трае за околу шест часа, ви даваат постојана кул воздух. 【360 ???????????????????? ????????????-???????????????????????? ???????????????????????????? & 70 ???????????? ????????????????????????????】За разлика од традиционалниот дизајн, нашиот USB вентилатор има 70 воздух места, и со turbocharged мотор обезбедува ви 360-степен сите околу мирен и моќен струење.Тоа е модерен и елегантен вратот фан која можете да ја носат кога патуваат, моден стил прави да изгледа толку кул. 【???????????????? ???????????????? ???????????????????????????????? & ????????????????????????????】Оваа вратот фан е совршен летен придружник кој можете да ги користите за време на вежбање, готвење, домаќинството, спортски, туристички, или кога и каде е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент