.

.

Хрчак Виси Тунелот, Забавен Безбедно Мали Миленичиња Тунелот, Сина Мечка Hedgehogs Папагали Минск за Хрчаци(S)

Хрчак Виси Тунелот, Забавен Безбедно Мали Миленичиња Тунелот, Сина Мечка Hedgehogs Папагали Минск за Хрчаци(S)

DEN 1370.40

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да го инсталирате, со 3 метални куки, која може да биде лесно и брзо фиксна внатре во кафезот. 3 големини на располагање, лесно да се добие што одговара за вашето домашно милениче.Мултифункционален употреба, тунел во облик на кревет за спиење, што се користи за да се игра, и исто така како место за спиење и да се сокрие.Направени на удобно и меки кадифени материјал, што обезбедува безбедно, топло и удобно почивалиште за домашни миленици.Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, hedgehogs, папагали, минск, едрилици, итн.Функција : 1. Направени на удобно и меки кадифени материјал, што обезбедува безбедно, топло и удобно почивалиште за домашни миленици.2. Мултифункционален употреба, тунел во облик на кревет за спиење, што се користи за да се игра, и исто така како место за спиење и да се сокрие.3. Лесно да го инсталирате, со 3 метални куки, која може да биде лесно и брзо фиксна внатре во кафезот.4. Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, hedgehogs, папагали, минск, едрилици, итн.5. 3 големини на располагање, лесно да се добие што одговара за вашето домашно милениче.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Мал Милениче Виси Tunnel Material : velvet Color : сина bear Purpose : Чувајте ги вашите миленичиња топло, одмор, play Application : Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, hedgehogs, папагали, минск, едрилици и така натаму.Влезот дијаметар : Прибл. 8cm/3.1 in Optional Големина : S, M, LSize Големина(cm/in) S 15x30/5.9x11.8 M 15x40/5.9x15.7 L 15x50/5.9x19.7 Package Листа : 1 x Hanging Tunnel3 x Кука.

Главните карактеристики

Condition:
100% brand newItem type
Application:
Suitable for small pets such as hamsters, hedgehogs, parrots, minks, gliders and so on.Entrance diameter
Optional Size:
S, M, LSize Size(cm/in)  S 15x30/5.9x11.8 M 15x40/5.9x15.7 L 15x50/5.9x19.7
Package List:
1 xHanging Tunnel3 x Hook
Избор на клиент