.

.

Преносни Вратот Фан, ZYHZMSGJ погоден за носене Љубител на Спортот Батерија LED Фан Околу Вратот и Рацете Слободни Лични Фан со 3 Брзина, 360° Слободни Ротација, Виси на Вра

Преносни Вратот Фан, ZYHZMSGJ погоден за носене Љубител на Спортот Батерија LED Фан Околу Вратот и Рацете Слободни

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Широка Употреба на USB Лични Фан Лесен и мали лични вентилаторот за ладење е лесно да се носат и продавница, виси дизајн, навистина hands-free neckband фан може да биде совршено погодна за отворен спортски, затворен вежби, канцеларии, сали, дури и да се работи, да се патува и кампување.LED Осветлување & Шарени Трепка Тоа е обновено осветлување вентилаторот за ладење.Neckband фан со моќни струење може брзо и лесно да пристапите до размена на инстант олеснување од топлотни удари.Прилагодете соодветни фан брзината со притискање на копчето.Усвојување на единствен криви дизајн, две мини фан глава може да се ротира 360 степени, ќе можат да уживаат кул фотографии од било насоки.12 во Материјал : ABS+силикони Пренослива Батерија Вратот Фан Со новите надгради neckband дизајн, нашиот ѓердан фан може да се користи додека виси на вратот, кој е во голема мера се погодни да се носат насекаде ви се допаѓа, со ладно ветре секогаш кога. ^_^【USB ПОЛНЕЊЕ】 : 2000m Ah литиум батерија фан вграден-на полнење беше напојува преку USB. ^_^【АРОМАТЕРАПИЈАТА ФАН & Широко Апликација】 : Со две ароматерапијата кутии, можете да додадете парфем или анти-комарец нафта низ дупка.Едно-копче за контрола (вклучување/исклучување и брзина на ветрот), едноставни за употреба.Ароматерапијата ви помага да се избегне бавни сензација на пот.Таа има три режими (седум боја светла, бела светлина, нема светлина), па тоа е повеќе безбеден и кул да се наведнуваат на силиконски рака слободно за различни сцени, спорт, биро за статистика, патувања, итн Силен Ветар и Ниско ниво на Бучава Полнење преку USB Кабел : 1 КОМПЈУТЕР Кориснички Прирачник : 1 КОМПЈУТЕР Neckband Вентилатор : 1 КОМПЈУТЕР Совети пред да се користат : 1) Ќе е подобро да се врзуваат на вашата коса пред да користите мини лични фан.Рака Бесплатен приклучок за Слушалки Дизајн погоден за носене Преносни Neckband Мини Фан со USB Полнење за Патување Отворено Канцеларија Neckband фан задоволства : Полнење на владата : 5 V1 A Микро USB кабел време на Полнење : DC 5 V/1А 4 часа Користење време : околу 6-10 часа(зависи од различни брзина) Батерија : 18650 литиум батерија (2000m Ah) Големина : околу 260*180*3мм/10. ^_^【3 БРЗИНА НИВО & НИСКО ниво на БУЧАВА】 : Ниска/средна/висока брзина ниво.Тоа е идеален за лична ладење, кампување, отворен настан, патувања, канцеларија, црква, топлотни удари.

Главните карактеристики

Избор на клиент