.

.

Carhartt Мажите е Полн Замав Опуштено Одговара Изми Патка Изолирани Традиционалниот Грб

Carhartt Мажите е Полн Замав Опуштено Одговара Изми Патка Изолирани Традиционалниот Грб

DEN 3599.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Прилагодливи затворање.Машина За Миење. 12 - унца, 100 проценти прстен откачи изми памук патка.Најлон тафт quilted до 80 грам 3 M thinsulate изолација.Силен назад bi замав помеѓу рамената за размена на инстант обновување.Flex лактот за помалку ограничување.Слободата gusset под оружје.

Главните карактеристики

Избор на клиент