.

.

FanFair Мини Висока Брзина Лични Фан 4 Инчен Фан Тивка Ладење, Тилт Нагоре и Надолу Кат Фанови Безбедно за Спалната соба, Дом или Канцеларија Употреба, Виолетова

FanFair Мини Висока Брзина Лични Фан 4 Инчен Фан Тивка Ладење, Тилт Нагоре и Надолу Кат Фанови Безбедно за Спалната

DEN 311.28

Пристапност
Во достапна форма

Компактен но моќни опремен со 5-Крило Пропелер Фан Зголемува Протокот на Воздух и да е најдобар избор за лична фан, може да се користи насекаде како што се на маса, Маса итн.Висока-брзината Еден Брзина на мотор испорачува експлозии на Кул и Освежување Воздух без мир на умот.Вертикална Навалите ви овозможува прецизно директни струење за вашата Удобност.ЦЕЛОСНО СЕ СОБРАА!Нема собрание се бара!!Подготвен да се користи право надвор од кутијата!.Изграден Со Силна & Издржливи Материјали.Мерки на околу 6 x 4 x 5.5 инчи.Боја : Виолетова.

Главните карактеристики

Избор на клиент