.

.

Жените TIK tok Шорцеви со Висок Појас Задник Лифт Краток Јога Тренингот Плен Scrunch Стомак Контрола Шорцеви

Жените TIK tok Шорцеви со Висок Појас Задник Лифт Краток Јога Тренингот Плен Scrunch Стомак Контрола Шорцеви

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа tiktok јога панталони се лесни за да се спарите со кратки ракави, маица, елеци, маскирна, спортски градници, долги ракави и блузи, што ќе се погледне модерен во секое време.Не се види преку и еластичен ткаенини дизајниран за да се отстрани влагата од вашето тело, обезбедување на максимална удобност.Кој дава вашиот задник рационализација изгледа како Сочни праски. ❆Прилики за да Нема Целулитот Краток Хулахопки☃ задник лифт тренингот шорцеви се совршени за жени, јога, трчање, велосипедизам, танцување, качување, вежбање, спорт и спортски сали, за патување или секојдневниот живот.Услуги : Ако имате било каков проблем произлегува од жените висока waisted тренингот шорцеви, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем!наш врвен приоритет е да ги задоволи вас!.Scrunch задник јога краток legggings е дизајниран со ruched плен, кој ги понудите вашите праска сокол повеќе слобода за тренингот, трчање, возење велосипед или други спортски активности, како и високо корселе им помогнам доволно на половината така што вие не се грижите за секоја кифла врвот и тие ќе останат во место, направи да уживаат во секој ден!Страна Вратоврска Дизајн се задржи на вашиот стил и да се приспособат tik tok шорцеви должина flexiably. ❆ Butt Lift & Scrunch Плен Шорцеви☃ Tik tok задник шорцеви за жени направена со не-целулитот материјал, изработка на вашиот целулитот се појави непостоечки додека кревање вашиот плен!Текстура плен leggings шорцеви користите 4 начин водат ткаенина, Не pilling, Не-види-преку, стомакот контрола широк корселе да се обезбеди сигурен вклопуваат и да покаже вашите секси Колковите совршено.

Главните карактеристики

Избор на клиент