.

.

Surebuy Патка Бања Играчка, Патка Играчки за Ducklings брачен клуб за Забава(#1)

Surebuy Патка Бања Играчка, Патка Играчки за Ducklings брачен клуб за Забава(1)

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на гумени материјал, безбедно и не‑токсични, еко‑пријателски и фирма, да бебе. 【СИМПАТИЧНА ПАТКА МОДЕЛИРАЊЕ】- Цртан филм патка моделирање, светла боја, целокупната изгледа симпатична и убава, да се привлечат бебето внимание. 【ПРЕНОСНИ ADN ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ】- мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, погоден за различни повод, совршена за домашни и патување употреба. 【INTRERESTING】- Тоа може да плови на вода, една исклучителна и интересни бања играчка, погоден за бебиња да се сфати, да ги направи да се забавуваат. 【4 PCS ЗА СЛОБОДНО се КОМБИНИРААТ】- 4pcs на патка играчка се достапни, може слободно да се комбинираат за да се игра, родителите може да се игра со нивните деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент