.

.

Етерично Масло Ролери Шише, Бамбус Капа Дизајн Стакло Ролери Шише Multifumction за Домашно Масло

Етерично Масло Ролери Шише, Бамбус Капа Дизајн Стакло Ролери Шише Multifumction за Домашно Масло

DEN 1118.40

Пристапност
Во достапна форма

Бамбус капа дизајн, кој одговара на цврсто на стакло шише и да може ефективно да се спречи било течност истекување.Дизајниран за чување на DIY етерични масла, стаклено шише дизајниран со природни камења и ролери топката.Безбедно да се применуваат, се меша и транспорт етерични масла, направен од стакло и со leakproof дизајн. 10ml Шише капацитет ви дозволува да ги зачувувате синтеза нафта, природен етерични масла, серум, парфем или на други течности за да ги задоволат вашите потреби.Ефикасно ги штити етерично масло од штетните UV зраци и да го спаси од брз volatilization.Функција : 1. Дизајниран за чување на DIY етерични масла, стаклено шише дизајниран со природни камења и ролери топката.2. Безбедно да се применуваат, се меша и транспорт етерични масла, направен од стакло и со leakproof дизајн.3. Ефикасно ги штити етерично масло од штетните UV зраци и да го спаси од брз volatilization.4. 10ml Шише капацитет ви дозволува да ги зачувувате синтеза нафта, природен етерични масла, серум, парфем или на други течности за да ги задоволат вашите потреби.5. Бамбус капа дизајн, кој одговара на цврсто на стакло шише и да може ефективно да се спречи било течност истекување.Спецификација : Предмет Тип : Етерично Масло Ролери Bottle Material : Стакло во Боја : Транспарентна Капацитет : 10ml Пакет Листа : 1 x Етерично Масло Ролери Шише.

Главните карактеристики

Item Type:
Essential Oil Roller Bottle
Material:
Glass Color
Capacity:
10ml
Package List:
1 x Essential Oil Roller Bottle :
Избор на клиент