.

.

Digipartspower AC/DC Адаптер за полнење за Motorola Симбол бар-код Скенер Полнење Лулка Тип LMX5452

Digipartspower AC/DC Адаптер за полнење за Motorola Симбол бар-код Скенер Полнење Лулка Тип LMX5452

DEN 349.44

Пристапност
Во достапна форма

Ова е Сосема Нов Ac Адаптер за Полнач.Опис : Влезен Напон : AC 100-240 V (во Светот AC Влез) на Текст Фреквенција : 50-60 Hz Излез : 5 V 1 A.Индустрија Квалитетот : Во Текот Напон Заштита, Во Текот На Топлина Заштита, Во Текот Температура Заштита,Во Текот Тековната Заштита.Мала тежина:Само 3 унци, преносни и лесно да се носат.Пакет содржи : 1 x Нови AC/DC Адаптер за Напојување на Полначот.Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека на излез и совет големина е точно пред вас понуда.Нашите производи се направени со hightest квалитет, ќе може да конкурираат на нашите производи без никакви грижи.Digipartspower AC/DC Адаптер за полнење за Motorola Симбол бар-код Скенер Полнење Лулка Тип LMX5452.

Главните карактеристики

Избор на клиент