.

.

IYSHOUGONG 1 КОМПЈУТЕР Хидраулични Поддршка на Кабинетот Зглоб Мека Затвори Капакот Поддржува Бафер Телескопски Стап за Мебел Кабинет Шкафот Врата

IYSHOUGONG 1 КОМПЈУТЕР Хидраулични Поддршка на Кабинетот Зглоб Мека Затвори Капакот Поддржува Бафер Телескопски

DEN 1025.52

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Кабинети Лифт Поддршка Шарки направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик и најлон материјали, цврсти вакуум хидраулични јадро, носат-доказ главата, цврсти, трајни и практични.ПРИЛАГОДУВАЊЕ : во Зависност од вашите потреби, на мека затворање брзина на гас кочење може да се прилагоди.Кога на затворањето агол достигне 25°, капакот, ќе се намали полека и нежно во поставете мека затворање брзина за да се избегне кршење дури и на најмалите прсти и елиминирање на шум.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : одлуки за брзо и лесно процесот на инсталација.ПРЕДНОСТ : Да отворање и затворање лесно и удобно, за подигнување кабинет вратата панели итн.тишината и мека, удобен и сигурен.ПРИМЕНА : Електрични метар кутија декорација слика, Оган кутија, Dustbin, Шкафот врата, Мебел врата, Механички врата, угоре свиткани врата, Душекот, Совет-до врата, паѓачкото вратата итн.МАТЕРИЈАЛ : Кабинети Лифт Поддршка Шарки направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик и најлон материјали, цврсти вакуум хидраулични јадро, носат-доказ главата, цврсти, трајни и практични.ПРИЛАГОДУВАЊЕ : во Зависност од вашите потреби, на мека затворање брзина на гас кочење може да се прилагоди.Кога на затворањето агол достигне 25°, капакот, ќе се намали полека и нежно во поставете мека затворање брзина за да се избегне кршење дури и на најмалите прсти и елиминирање на шумот ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : одлуки за брзо и лесно процесот на инсталација.ПРЕДНОСТ : Да отворање и затворање лесно и удобно, за подигнување кабинет вратата панели итн.тишината и мека, удобен и сигурен.ПРИМЕНА : Електрични метар кутија декорација слика, Оган кутија, Dustbin, Шкафот врата, Мебел врата, Механички врата, угоре свиткани врата, Душекот, Совет-до врата, паѓачкото вратата итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент