.

.

MEDLOT 1 Пар Ладна Терапија Чорапи, со 6 Гел Ice Pack и на Рака, за Обновливи Топло Ладно Пакет Компресија Заврши за Нога Глуждот, Ахилова Тетива Повреди, Plantar Fasciitis, Оток, Sprain,

MEDLOT 1 Пар Ладна Терапија Чорапи, со 6 Гел Ice Pack и на Рака, за Обновливи Топло Ладно Пакет Компресија Заврши

DEN 494.16

Пристапност
Во достапна форма

Употреба за Топла Облога Микробранова : По 700 w : Топлина за 30 секунди, ако не се загрее доволно, да се претвори пак одново и топлина за уште 10 секунди.Гел пакет е латекс-бесплатно, не-токсични, и флексибилни, дури и кога се замрзнати, и лесно се согласува на било кој дел на телото.Само носат чорапи и вметнете ја гел пакети во вистинското место.Еден гел подлога е ставен на врвот на својата нога, еден зад лекува, а третиот на долниот дел на ногата.

Главните карактеристики

Избор на клиент