.

.

Satco S3164 35 Вати 400 Lumens T4 Халоген GY6.35 База 120 Volt Јасна Светлина, Крушка, Dimmable

Satco S3164 35 Вати 400 Lumens T4 Халоген GY6.35 База 120 Volt Јасна Светлина, Крушка, Dimmable

DEN 114.96

Пристапност
Во достапна форма

Многу Апликации : Одлична за акцент светла, лустери, sconces, плакарот светла, песна осветлување, пејсажи осветлување и повеќе.Dimmable : Прилагодите осветлување на вашето расположение и décor со dimmable способност; идеален за акцент осветлување, или адаптација со природно осветлување.Топло Бела : Висок квалитет на халоген и 2900 K боја температура совршен за површини кои не бараат груби или светлина.Подолго Траење : Просечна час оценка од 2.000 часа, заштеда ќе трошоците и да се расправаме на честа замена на сијалица.Спецификации : 120 V, 35 W, 380 L, 0.5" дијаметар, јасно заврши, 360 степени зрак се шири. 35 вати, Халоген, T4, Јасно, 2000 Година Просечната номинална часа, 380 Lumens, Би Pin GY6. 35 база, 120 volts.

Главните карактеристики

Избор на клиент