.

.

Baoblaze 2x Автомобил LED Лента Осветлување-Светла со Двојна Боја Дење Работи Светлина 12V 10W Автомобилската Неонски Оркестарот, Светла Површина светилки drl Лента за Автом?

Baoblaze 2x Автомобил LED Лента Осветлување-Светла со Двојна Боја Дење Работи Светлина 12V 10W Автомобилската

DEN 1620.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.81 inch Package Вклучува : 2 Pieces Car LED Лента Light Note : 1.Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа).Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед. - Безбедност на Возење : отварање на Дневни Работи Светла во лоши временски услови може да се намали несреќи ефикасно за време на Дождовната, снежните, sandstorms.висок интензитет, за да се обезбедат дополнителни осветлување на вашите автомобили.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.30cm LED ленти : кога се појави бела,сина,пурпурна,црвено светло(тоа може да биде choosed) се користи за денот работи светлина ,кога таа се појави тече жолта светлина се користи за Возврат Јачина на Светлина.Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент