.

.

Hotbodies Трки S03GS-SB-SIL Сребро ABS Undertail со Вграден LED Сигнал Светла

Hotbodies Трки S03GS-SB-SIL Сребро ABS Undertail со Вграден LED Сигнал Светла

DEN 4966.80

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .GSX-R1000 (03-04') ABS Undertail w/ Изграден Во ПРЕДВОДЕНА Сигнал Lights - Сребро (24).Тип На Производ : Powersports Возило Дел.Земја На Потекло : Сад.Објектот Пакет Димензија : 28.0" L x 16.0" W x 5.0" H. Карактеристики : Лекување на себе си и вашиот велосипед со висок квалитет undertail Супербајк стилови имаат вграден LED пак сигнали, и да се користат парк кочница светлина Изградена на ABS пластика Боја бои се фабрички исти табличка загради се вклучени Некои модели може да бара сечење Спецификации : Испорака тежина : 1.20 lbs Превозот големина (L x W x H) : 1.80 x 23.10 x 9.60 инчи Позиција : Задните Модел : Супербајк Материјал : Abs Пластика Забелешка : Некои Модели Може да Бара Сечење Фабрика Исти Тип : Undertail Направени во НАС се Продаваат како : KT.

Главните карактеристики

Избор на клиент