.

.

LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло Водоотпорен, за Автомобил Камион Ван Off Road Возило АТВ SUV Surface Mount(4 Па

LED Итни Strobe Светла,12V -24V Светилник Предупредување Опасност Флеш Strobe Светла Решетката Супер Светло

DEN 356.64

Пристапност
Во достапна форма

Буџетот пријателски strobe светло сет погоден за сите автомобили со 12 VDC батеријата. 4 Pcs 6 LED Површината Планината Strobe Светла, секоја светлина има вкупно 6 висок интензитет на Led чипови.Користете алуминиумски легури домување + ABS зголемена леќа за максимална осветленост за да се обезбеди поефикасна предупредување до другите возила.Тоа е дури и видливи во текот на денот услови. 3 жици од различни бои.ЦРВЕНО—да Позитивни Поле; ЦРНА—за да го Негативниот Пол; ЖОЛТО—Режим Селектор : ЖОЛТА допира ЦРВЕНО (моделот е промена)/ЖОЛТА изданија ЦРВЕНО (моделот е фиксна).Универзал за 12-24 V сите Автомобил, Off road возило,atv настана,камион,инженеринг возила(багер,treedozer,патот ролери, булдожер,кран и рударски камион итн.).За специјално возило(оган мотор,полициски автомобили,спасување возилото,комуникација возило,воена команда возило) мотокар,возови,брод,морски,автобус,и тенкови. 1 Година Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент