.

.

YEOREO Жени Висока Waisted Biker Шорцеви Стомак Контрола Задник Кревање Scrunch Јога Тренингот

YEOREO Жени Висока Waisted Biker Шорцеви Стомак Контрола Задник Кревање Scrunch Јога Тренингот

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

★ГОЛЕМИНА : на сличен легален начин Да го Големина.Ве молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата и да се добие вистинската големина за да се вклопи и да се чувствувате поудобно. ★МАТЕРИЈАЛ : 85% Polyerster, 15% Spandex. ★ДИЗАЈН : Коленото должина biker шорцеви со единствена саќе материјал овозможи висок интензитет спортски и движења.На scrunch задник дизајн имаат подобра push-up ефект, и да се направи вашиот задник изгледа повеќе sexier!. ★КАРАКТЕРИСТИКИ : Овие шорцеви се клеча доказ и тоа нема да се тркалаат или слајд надолу.Мека и brethable ткаенина е како втора кожа.Висок половината дизајн може да влијае на вашето тело линија и имаат подобар ефект на стомак контрола. ★КВАЛИТЕТ:Ако не сте задоволни со јога панталони квалитет на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви биде задоволство да ви обезбеди со вашиот избор на замена или враќање на средствата.Најпопуларните tiktok biker шорцеви!!!.Овие шорцеви се овозможи различните натпревар со твоите различни расположение или прилики.На еластичен материјал имаат добар ефект на турка ќе задник и отстранете непотребни дел.На мека и дише материјал ќе биде како втора кожа!Дојди и види вашиот нов самоуправа со оваа неверојатна шорцеви!!.Висок waisted Squat proof Butt Lifting Different натпревар.Материјал : 85% Полиестер, 15% Spandex Quick сува и дише Fabric Suitable За Повеќе Occasions Flexible Движење.ПРИЛИКИ : .САЛАТА&ОТВОРЕНО&TRAININGRUNNING&ЈОГА&JOGGINGFITNESS&ТРЕНИНГОТ&EXERCISESPORTS или на ПОВИК.

Главните карактеристики

Избор на клиент