.

.

Alapca Дрвени Клип,Хартија Клип,Дрвени штипки,Облека Pin Носители,Pin Clothespin,Роденден Корист Decoratons,30pcs

Alapca Дрвени Клип,Хартија Клип,Дрвени штипки,Облека Pin Носители,Pin Clothespin,Роденден Корист Decoratons,30pcs

DEN 1334.40

Пристапност
Во достапна форма

Канцеларија Дрво Клипови,Мини Дрво Колче,Свадба Фаворизира и Подароци,Роденден на Услуги и Подароци,Деца Услуги и Подароци.Материјал : Дрво; Големина : Години : 3.5 см *0.4 cm Дебелина : 10мм(3/8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инч.Боја : желка Количина : 10pcs по пакет.Дел No : alapca Дизајн.Имајте на ум : There are 1 боја,ќе добиете 30pieces за нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент