.

.

Најк mens Мажите Најк Flex Панталона Core

Најк mens Мажите Најк Flex Панталона Core

DEN 1596.00

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.НАПРАВИ ДА се ДВИЖИ : Голф панталони направена од еластичен материјал.Најк Flex ткаенина се протега со вашето тело, и ви овозможува да се движи удобно.ДПИ-ОДГОВАРА ТЕХНОЛОГИЈА : Овие голф панталони за мажите се дизајнирани со Дпи-ОДГОВАРА технологија која помага да се задржи сте суви и удобно на или надвор од предметот.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ : Mesh-наредени џебови подобрување на струење, додека намалување на големо.Повеќе џебови нудат лесен за складирање и за вашиот бодовна листа и голф tees.СТАНДАРД ОДГОВАРА : Овие Најк голф панталони за мажите се стандард одговара за релаксирано, лесно се чувствуваат и имаат копче затворање со zippered лета.НАЈК ГОЛФ ПАНТАЛОНИ : Увезуваат, машина за миење, ткаенини : Тело : 96% полиестер/4% spandex.Џеб перница : 100% рециклиран полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент