.

.

Г-дин Пен - Молив Торбичка за Проучување на Библијата, 2 Пакет, Мали Молив Случај, Пенкало и Highlighter Случај, Молив Торба, Молив Случаи за Подароци, Проучување на Библија

Г-дин Пен - Молив Торбичка за Проучување на Библијата, 2 Пакет, Мали Молив Случај, Пенкало и Highlighter Случај,

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува : 2 x Компактен, Преносни, мала Тежина И Издржливи Флорални Дизајн Пенкало/Молив Случаи.Квалитет На Патент Затворање, Го Прави Лесно Да Се Отвораат И Затвораат Без Никакви Нервози.Премиум Квалитет И Еколошки Чувствува Материјал Обезбедуваат Одлична Заштита Од Прашина, Гребнатини И Испакнатините - Пренослив Дизајн И Прекрасен Боја, И Своите Минималистички Стил Се Направи Погодна За Работа, Патување, Отворено И Секојдневна Употреба.Погодно За Чување На Пенкала, Моливи, Уметност Боја Четки И Други Додатоци - Исто Така, Може Да Се Користи Како Козметички Кеси.Големина : 9 x 3 x 2.25 Инчен - Капацитет : До 25-30 Пенкала во Зависност од Големината На Пенкала.Вклучува : 2 x Компактен, Преносни, мала Тежина И Издржливи Флорални Дизајн Пенкало/Молив Случаи.Квалитет На Патент Затворање, Го Прави Лесно Да Се Отвораат И Затвораат Без Никакви Нервози.Погодно За Чување На Пенкала, Моливи, Уметност Боја Четки И Други Додатоци - Исто Така, Може Да Се Користи Како Козметички Кеси.Големина : 9 x 3 x 2.25 Инчен - Капацитет : До 25-30 Пенкала во Зависност од Големината На Пенкала.Премиум Квалитет Чувствува Материјал Обезбедуваат Одлична Заштита Од Прашина, Гребнатини И Испакнатините - Пренослив Дизајн И Прекрасен Боја, И Своите Минималистички Стил Се Направи Погодна За Работа, Патување, Отворено И Секојдневна Употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент