.

.

Мобилен Телефон Стојат Телефон Носител на Целосна 3-Начин Прилагодливи Телефон Стојат на Биро Висина + Агли Совршен Како Биро Организаторите и Додатоци Маса Стојат

Мобилен Телефон Стојат Телефон Носител на Целосна 3-Начин Прилагодливи Телефон Стојат на Биро Висина + Агли

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

▶️ МАТЕРИЈАЛИ - Оваа трибина е направен со користење на многу цврсти пластични да се задржи таа мала тежина, но исто така многу здрав.Можете да се прилагоди на агол на 3 начини.Вертикална висина прилагодување, напред и назад, и, исто така, носителот прилагодување на агол.Тоа огради надолу стан, па можете да го носат лесно каде што треба да се. ▶️ СТАБИЛНА - Ова стои вклучува влошки на дното за да се одржи од лизгање наоколу.Исто така постојат и две подлоги каде на дното од вашиот телефон допира стојат (од лево и десната страна на вашиот полнење порта). ▶️ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ - Ќе може да се качи на вашиот телефон во портрет & ориентација на пејзаж. ▶️ ТАБЛЕТА СТОЈАТ ДО 7" ТАБЛЕТИ - Ќе може да се качи на вашиот таблет во портрет & ориентација на пејзаж. ▶️ ЛЕСНО ДА се НОСАТ - стенд огради станот што го прави полесно да се носат и продавница за движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент