.

.

Мобилен Телефон Кеси Мини Универзална Прилагодливи Количка за Телефонот Биро Држачот за iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Xiaomi Други паметни телефони и Таблети, Случаен Боја Испора

Мобилен Телефон Кеси Мини Универзална Прилагодливи Количка за Телефонот Биро Држачот за iPhone, iPad, Samsung,

DEN 1404.00

Пристапност
Во достапна форма

1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил. 3. Случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. 4. Бесплатно, без отстранување на случај.Мини Универзална Прилагодливи Количка за Телефонот Биро Држачот За i Phone, i Pad, Samsung, Huawei, Xiaomi други паметни телефони и Таблети, Случаен Боја Испорака.Добар Случај Cover1. Различни прилагодливи агли за гледање, игри или пишување, ви ги понудиме најдобрите гледање точка.2. Пластични материјали, силни и издржливи.3. Свитлива компактен дизајн на простор за заштеда, лесен и пренослив.

Главните карактеристики

Избор на клиент