.

.

Брада Комплет за Мажите, Чешлање Брада Комплет за Мажи Подарок Сет, Брада Раст Комплет со Брада Раст Масло, Брада Balm, Брада Четка, Брада Чешел, Брада Ножици, Татковци

Брада Комплет за Мажите, Чешлање Брада Комплет за Мажи Подарок Сет, Брада Раст Комплет со Брада Раст Масло,

DEN 2371.20

Пристапност
Во достапна форма

Ексклузивна Формула : По неколку години на истражување, Jurgen К разви ексклузивна формула за брада нафта и брада balm.Оваа брада масло за полнење е преполна со сите витамини и хранливи материи треба да им помогне на притисни дека побожно брада на твое без било ме чеша, сувост, или ронливост на сите.Изберете Jurgen К брада грижа за полнење да им даде на вашата брада сјајна и здрав изглед.Крајниот Избор : Ова брада масло за полнење има сите алатки што ви треба да се грижи за вашата брада, идеален за мажите расте брада, чешлање, омекнување, и стил.На брада омекнувач е совршен за сите видови на бради кој е совршен подарок за секој господин со премиум подарок кутија, платно торбичката, и E-книга.Ако не сте подготвени да се земе вашата брада игра на следното ниво, ја добиете вашата Jurgen К брада работи и денес.Совршен Подарок за Мажите : мажите е брада производи за нега се совршен избор за роденден подароци, Божиќ подароци, денот на Вљубените подароци, Татковци ден подароци, дечко подароци, и сопруг подароци.Jurgen К негува секој клиент, ние се надеваме дека ќе уживате во вашата брада со нашите брада комплет.Рачно изработени s Ден, Денот на Вљубените, Годишнина и Наставниците Ден.Еден од најдобрите подароци сет за луѓето што, по ѓаволите, всушност, се користат по празниците.Нашите брада грижа за полнење со исклучителен подарок кутија никогаш нема да ве изневерам!.

Главните карактеристики

Избор на клиент