.

.

JAMECO RELIAPRO - 140599 Jameco Reliapro ADU240100 AC на AC Ѕид Адаптер Трансформатор 24VAC @ 1000 mA Права 2.1 mm Женски Приклучокот, Црна

JAMECO RELIAPRO - 140599 Jameco Reliapro ADU240100 AC на AC Ѕид Адаптер Трансформатор 24VAC @ 1000 mA Права

DEN 355.68

Пристапност
Во достапна форма

МОЌ - Влезниот напон е 120 VAC @ 60 Hz; Излез оценка е 24 VAC @ 1000m A.ГОЛЕМИНА - Мерки 2. 9" х 2. 2" x 1. 9" и содржи излезен приклучок тип се состои од Женски 2. 1mm внатре дијаметар и 5. 5mm надворешен дијаметар права приклучокот.Издржливи - овој адаптер е расчисти 3 нога капка тестови, £ 10 вирус-олеснување тестови, виткајте тестови, и вибрации тестови за да се обезбеди оптимална и долг рок изведба за своите апликации.ЛЕСЕН - За адаптери мозок е 6 долги нозе, овозможувајќи за целосна преносливост и мобилност низ било која работна средина; Никогаш не се ограничени повторно со овој продолжен дофат.ПАРИТЕ НАЗАД - Ако, без оглед на причината, вие сте незадоволни со купувањето може да се врати за целосно враќање на средствата.Ние се гордееме на висок квалитет на производот и ветувам дека најдобро.Излез конектор тип на : женски 2. 5mm внатре дијаметар / 5. 5mm надворешен дијаметар права приклучокот.Џејмс индустрија-водечка ѕид адаптери се да трае долго, се изврши подобро, и да ја задржите вашата работа станица нагоре и трчање.

Главните карактеристики

Избор на клиент