.

.

Замена на батеријата за Симбол PDT8142, PDT8146, PPT2700, PPT2700+, PPT2700-2D,21-58236-01, CA50601-1000, ДТ-5023BAT, ДТ-5024LBAT(3.7 V 1800mAh)

Замена на батеријата за Симбол PDT8142, PDT8146, PPT2700, PPT2700+, PPT2700-2D,21-58236-01, CA50601-1000, ДТ-5023BAT,

DEN 2085.60

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме да користите'Ctrl+F'to најдете вашиот бар-код, Скенер Батеријата модел или дел број.Како оваа замена на батеријата може да се вклопат многу модели и дел броеви.Батерија Тип : Li-ion; Капацитет : 1800m Ah ; Volts : 3.7 V. Добра Услуга : 12-месечен warrany, 7 D*24 ЧАСА услуги на клиентите.Авторитетен потврда : Сите производи се CE/Ro HS/ISO9001/FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Обезбедување на квалитет : Одделение А клетки, брзо трошоци, ниска потрошувачка на енергија, изградена-во коло заштита.Компатибилни Модели : Симбол PDT8142 Symbol PDT8146 Symbol PPT2700 Symbol PPT2700+Симбол PPT2700-2 DPart Број : 21-58236-01, CA50601-1000, ДТ-5023 BAT, ДТ-5024 LBATSpecifications : Volts : 3.7 VType : Li-ion Capacity : 1800m Ah Димензија : 57.23 x 37.00 x 12.68 mm Tip : Ако имате било какви проблеми, pls контакт од порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент