.

.

AnXin Мотоцикл Синџир Лизгачот Водич Заштитник + Синџир Водич Guard ABS Пластика За Suzuki д-р-Z400 2000-2004 д-р-Z400E 2000-2007 д-р-Z400S 2000-2017 - Жолта

AnXin Мотоцикл Синџир Лизгачот Водич Заштитник + Синџир Водич Guard ABS Пластика За Suzuki д-р-Z400 2000-2004

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

★【Fitment】- Одговара За Suzuki DRZ400 2000-2004 DRZ400 E 2000-2007 DRZ400 S 2000-2018 Мотоцикл. ★【Материјал】- ABS Пластика Посилни. ★【Функција】- Синџир Лизгачот Може да се Заштити Синџир Ефикасно ги Штити Замав-рака Од Синџирот се Носат, Трае Подолго Од Акциите. ★【Пакет Вклучуваат】- 1*главниот дел на задната суспензија Синџир Лизгачот + 1*Синџир Guard Водич,Упатство За Инсталација НЕ Е Вклучена. ★【По Продажба】- Производителот Гаранција За 180 Дена Од Датумот На Купување.Ние Сме Посветени Да Обезбедиме Одлични Услуги На Клиентите,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Решите Вашиот Проблем.Боја : Жолта Синџир Лизгачот + Гарда.

Главните карактеристики

Избор на клиент