.

.

Ткаат Middy Метален Бакарна Плетенка, Бакар Скратува 1/8 (3мм) Декоративни Рамен Лента за Бакар SOUTACHE12 Дворови

Ткаат Middy Метален Бакарна Плетенка, Бакар Скратува 1/8 (3мм) Декоративни Рамен Лента за Бакар SOUTACHE12 Дворови

DEN 310.80

Пристапност
Во достапна форма

Декоративна Лента Рамен Кабелот r ,'* 1/8 / (3мм) ткаат x36 нозете ,*12 метри , * Одлично За Нараквица , Алки , Каиши, го Скратува.Декоративни бакарна плетенка лента Кабелот Одлична За Нараквица , Алки , Ремени,Шиење Скратува,.

Главните карактеристики

Избор на клиент