.

.

Fantasia Топлина Заштитник Стил Крем, 6 Унца

Fantasia Топлина Заштитник Стил Крем, 6 Унца

DEN 316.56

Пристапност
Во достапна форма

Доволно силна за да се застане на повеќето интензивна топлина штета што доаѓа од удар-outs, рамни песна, прачки и топла чешли.Алое комплекс печати во влага и се заклучува во мазност.Штитови влакната од косата кршење и frizz предизвикана од топлина.Fantasia Топлина Заштитник Стил Крем 6oz.Овој производ е Произведен во сад.Овој Производ е Лесно да се користи.Fantasia Топлина Заштитник Стил Крем 6oz.

Главните карактеристики

Избор на клиент