.

.

3/4 во x 1 Задник во Зглоб, Црна

3/4 во x 1 Задник во Зглоб, Црна

DEN 214.80

Пристапност
Во достапна форма

Количина : 2. Обложено заврши.Не-отстранлив pin.Основни површинска монтажа на шарки за различни малите проекти како на пример, кутии за накит, предмети и мал кабинети.Достапни во различни големини и бои-скролувајте надолу за да видите целосна селекција.Сите димензии се наведени се за зглоб во отворена позиција.Станот-поткрепени за површинска монтажа.Цени на пар.Дизајниран да биде површинска монтажа со двете остава изложени.

Главните карактеристики

Избор на клиент