.

.

Чадори за дожд,Вкупно 3 предмети чадори за мажи и жени: 2 Пакети Црна Чадори/Црна Патна Чадор од 42 инчи/Црна Голф Чадор 62 инч. Еден е мала чадор, Уште едно не е голем чад

Чадори за дожд,Вкупно 3 предмети чадори за мажи и жени: 2 Пакети Црна Чадори/Црна Патна Чадор од 42 инчи/Црна

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

Fiberglass рамка. ☔【Заштедите Пари】 : плаќаат помалку за да се добие две добар квалитет чадори.Можете да имате голема чадор и виткање чадор во исто време.Сите тие се windproof чадор и дожд чадори.Може да се стави на тешки чадор во вашата канцеларија, дома, во автомобил..лични чадор лесно може да се чуваат во вашиот briefcase, ранец, рака торба или училиште торба. ☔【2 Packs чадор】 : Голем чадор : Ова се преголеми чадор ви обезбеди доволно време за 2-3 луѓе.На windproof дизајн може да се заштитите од дожд и штетните УВ во силен ветар.Расклопна Чадор : патување чадор компактен ви обезбеди доволно време за 1-2 луѓе.Рамките се направени со засилен fiberglass и црна челик.Тоа е тешка и еластични.Дури и ако тоа беше предаден од страна на силен ветар, тоа може да отскокнување назад непрекинат до неговата нормална форма лесно пат по време. ☔【Мулти-функција за големи димензии чадор】 : Голем чадор за мажите и жените, тоа би можело да биде неколку чадор,фудбал чадор,безбол капата преголеми,doorman чадор..Понекогаш тоа може да биде одење држи чадор и трска чадор.Нашите крајот капа на овој windproof голф чадор е со не се лизга техника.Тоа е многу корисна кога сте пешачење или одење на лизга патот по дожд. ☔【Погодно отвори】 : капата големи димензии за да може да биде автоматски отвори со едно копче во близина на рачка.За да уживате во екстра голем чадор сенка, треба само една секунда.Мини патување чадор е auto open блиску чадор.Многу поудобно отколку другите " прирачник отвори дожд чадор.A : 42-инчен супер мини џеб чадор : Тоа не е само патување чадор за дожд и сонце, но исто така windproof и компактен чадор кој можете да му верувате во вашиот дом живот.Б : 62-инчен големи чадори : Тоа е windproof преголеми чадор за мажите и жените.Под оваа автоматско голф чадор, ти никогаш нема да се грижите за дожд & правец и УВ.Тоа е исто така семејство чадор кој вашиот љубовник и децата ќе уживаат во овој голем чадор многу.

Главните карактеристики

Избор на клиент