.

.

Мобилен Телефон Носителот, 360° Телефон Клип Носителот Стегач за Маса, Прилагодлив Заградата се Стега Стојат ,Флексибилни Долго Рака Заградата за Телефонот 12/12Pro/12Pro

Мобилен Телефон Носителот, 360° Телефон Клип Носителот Стегач за Маса, Прилагодлив Заградата се Стега Стојат

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

5" device②FREE ВАШИОТ HANDThis Премиум прилагодливи мрзливи носителот специјално дизајниран за држење на вашиот телефон цврсто на идеалното растојание и агол за conveniet гледате, кога ќе се лаже, јадење, читање, готвење, пишување, пишување, гледаат филмови или играат игри, едноставно да уживате вие life③360° ROTATABLE Со 360 ° на ротација клип , можете лесно може да се прилагоди за повеќето удобно агол на гледање.Повлечете го уредот насилно кога прилагодување може да скрши орев.54 во широк) , за i Phone12/12 Pro/12 Pro Max/11/11 Pro/11 Про Max/XS/XS Max/XR/X/8/8 P/7/7 P/6s/6, Google Nexus, Samsung S10/S9/S8/Забелешка 10,за Xiaomi, за Huawei /P20/P10/MATE 30/МАТЕ 20 и повеќе 4.Лесен и флексибилен. 【Заштита на Видот & Намалување на Вратот Вирус】- овој Телефон Стојат мрзливи телефон носителот, да ги задржи вашиот телефон на соодветна оддалеченост од твоите очи.Мобилен телефон Носител на Универзалната Gooseneck Кревет Телефон Држачот за Монтирање ,360 ° Флексибилни Мрзливи Заградата се Стега Долги Раце Планината for4.Пена влошки заштитете го вашиот таблет од оштетување на сите точки на контакт и да се спречи лизгање на таблета во внатрешноста на носителот. 【Лесно да се инсталира & користете 】- Мобилен Телефон Клипот има силна стегач за да го држете вашиот Телефон безбедно.кога инсталирате Таблета носителот, не overstress база менгеме премногу или тоа потенцијално може да се скрши, 2.Тоа е лесно да се закачите на мебел, како што се на маса и публикации.【Нежно Потсетник】 : 1.5 во, за i Phone12/12 Pro/12 Pro Max/11/11 Pro/11 Про Max/XS/XS Max/XR/X/8/8 P/7/7 P/6s/6, Google Nexus, Samsung S10/S9/S8/Забелешка 10,за Xiaomi, за Huawei /P20/P10/MATE 30/МАТЕ 20 и повеќе 4.Лесен и флексибилен ,така што можете да ги ipad на соодветно растојание од твоите очи, тоа ќе ефикасно да го поправи вашиот држење, заштита на видот и Намалување на Вратот Вирус ④PREMIUM ЧЕЛИК MATERIALSThe држач, се направени од издржлив и флексибилни Алуминиум-Легура на Магнезиум додека стабилен болт менгеме и фирмата заградата се направени од Инженеринг-Пластика.ние нудиме 12 месеци гаранција , услуги на Клиентите е нашиот бизнис филозофија.Наведнуваат со користење на двете раце и се наведнуваат само gooseneck кога прилагодување на позиција, бидејќи тоа е беспомошна.5" паметен Телефон.кога инсталирате Таблета носителот, не overstress база менгеме премногу или тоа потенцијално може да се скрши.

Главните карактеристики

Избор на клиент