.

.

Taidda Пластични Зајакот Работам, Зајакот Вода за Пиење Сад, Покриени 3Pcs Ecofriendly Трајни Сина Зајаци Материјали За Зајакот Вода Сад Зајакот Работам

Taidda Пластични Зајакот Работам, Зајакот Вода за Пиење Сад, Покриени 3Pcs Ecofriendly Трајни Сина Зајаци Материјали

DEN 273.36

Пристапност
Во достапна форма

Суспензија Треска Дизајн, Погоден За Кафези На Различни Дијаметри, Може Да Се Прилагоди Слободно На Полица, И Цврсто Се Фиксни, Anti Overturning, Едноставна Инсталација.Изработени Од Индустриски Материјали, Non Toxic И Eco Friendly, Железо Лист Опфатени Работ, Отпор Да Залак, Цврсти И Издржливи, Избегне Гребење На Зајаци Du Користење.Мазна , Лесна За Чистење, Наменети За Зајаци, Чисти И Здрави, Да Заштедат Време И Енергија.Полесно Вода За Пиење, Внатрешни Fi Pin Изградба, Опремен Со Висок Печат Гума , Чувствителни На Вода, Долг Животен Век.Вграден Сп, Може Да Се Прилагоди На Префрлање На Вода , Заштедите Вода, Избегнувајте Отпад И Да Се Обезбеди Сува Зајакот , Ефикасно Да Се Спречи Ширењето На Болеста.Функција : 1. Изработени Од Индустриски Материјали, Nontoxic И Ecofriendly, Железо Лист Опфатени Работ, Отпор Да Залак, Цврсти И Издржливи, Избегне Гребење На Зајаци Du Користење.2. Суспензија Треска Дизајн, Погоден За Кафези На Различни Дијаметри, Може Да Се Прилагоди Слободно На Полица, И Цврсто Се Фиксни, Antioverturning, Едноставна Инсталација.3. Полесно Вода За Пиење, Внатрешни Fi Pin Изградба, Опремен Со Висок Печат Гума , Чувствителни На Вода, Долг Животен Век.4. Мазна , Лесна За Чистење, Наменети За Зајаци, Чисти И Здрави, Да Заштедат Време И Енергија.5. Вграден Сп, Може Да Се Прилагоди На Префрлање На Вода , Заштедите Вода, Избегнувајте Отпад И Да Се Обезбеди Сува Зајакот , Ефикасно Да Се Спречи Ширењето На Болеста.6. Дното Водоотпорен Дупка, се Стави Надвор Од Дното На Валкана Вода, се Обезбеди Чист Извор на Вода, што Придонесуваат За Зајакот Здравјето.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Зајакот Drinker Material : Пластични + I.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Rabbit Drinker
Material:
Plastic + I
Избор на клиент