.

.

Мотоцикл Течност Резервоар, Универзален Мотор Спојки Кочница Господар Цилиндар Пумпа За Кочница На Резервоар За Масло Првенство

Мотоцикл Течност Резервоар, Универзален Мотор Спојки Кочница Господар Цилиндар Пумпа За Кочница На Резервоар

DEN 876.00

Пристапност
Во достапна форма

[Материјал] : Направени од високо квалитетна ABS пластика, мотоцикл течност резервоарот е цврсти и трајни производи за долго време се користи. [Материјал] : Направени од високо квалитетна ABS пластика, мотоцикл течност резервоарот е цврсти и трајни производи за долго време се користи. [Материјал] : Направени од високо квалитетна ABS пластика, мотоцикл течност резервоарот е цврсти и трајни производи за долго време се користи. [Едноставна Инсталација] : Ова е замена за мотоцикл резервоарот за гориво, кој е лесно да се инсталира со прилог делови и лесен за употреба. [Компатибилен] : Универзален тип, погоден за многу видови на мотоцикл; одлична замена дел на вашиот мотор течност во резервоарот. [Високи Перформанси] : На масло купот е стабилна и одлична во однос на перформансите, безбеден и сигурен, и тоа е неопходен додаток за секој мотор. [100% Задоволство] : Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа во работни денови.

Главните карактеристики

Избор на клиент