.

.

GorNorriss Проекција на Екранот 16:9 3D HD Количка за Анти-Браздата Пренослив Проектор Филмови Екран за домашно Кино на Отворено во Затворено Поддршка Двојно Двострано Про?

GorNorriss Проекција на Екранот 16:9 3D HD Количка за Анти-Браздата Пренослив Проектор Филмови Екран за домашно

DEN 4319.76

Пристапност
Во достапна форма

✅Она што Ќе Добиете за✅Извонредна Gor Norriss Мода проектор екранот е погоден за домашно кино, бизнис средби, изложби, конвенции, презентации, итн.Функција : Тоа е традиционален преносни проекција на екранот.Поради јачината на звукот граница со пост воздух mail, ние ќе ги здипли тоа и го стави во пластична кеса за превозот, па затоа, постојат виткање траги како на сликата прикажува кога сте примиле тоа.7inch)Мат бела боја со 1.Било какви прашања во врска со оваа количка за проекција на филмот на екранот ќе се одговори во рок од 24 часа.Тоа може да се користи како професионално, romantically,практично, само зависи од она што ви треба.можете да се мијат или висат да се направи тоа се одвиваат.Ве молиме прочитајте ја конкретната слика пред да ја купите.Професионално пакуваат во ролни.3inch)100inch(87inchx49.4inch)84inch(73. ✅Работа На Повеќето Ситуации✅се Прикажат сите што го сакате, само го прават тоа!Прикажување на филм, спорт игри, слики, музика, видео, игри, итн.Мат бела прикажување на површината diffuses проектирани светлина подеднакво.

Главните карактеристики

Избор на клиент