.

.

Брзо Се Вклопуваат Иглички & Брзо Се Вклопи Во Сиднеј - Одберете Количеството Што Треба (20 Парче Сет)

Брзо Се Вклопуваат Иглички & Брзо Се Вклопи Во Сиднеј - Одберете Количеството Што Треба (20 Парче Сет)

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Брзо Се Вклопуваат Fastener Поставите Одберете Количеството Што Треба.Брзо се Вклопуваат Има Ткаенина во Место на Одржување Pin.Можат да Се Користат одново и Одново.Апсолутно Мора за Монтирање на Вашиот Сопствен Покритие.Одлично за Усогласување на Брод, се Покрива, Странични Завеси, Теписи или Tonneau Покрива.Брзо се Вклопуваат Иглички & Брзо се Вклопуваат Приклучоци, Мулти Парче Поставува Брзо се Вклопуваат држи алатка прилепува на постојните studs и обезбедува брз и лесен начин да се одржи ткаенина додека фитинг — без стеги е потребно.Брзо се Вклопуваат има материјал во место на одржување pin, особено на windy ден.Може да се користи на брод кабина опфаќа, странични завеси, куќишта, конзола опфаќа, тепих, пикап камион tonneau опфаќа, итн.Брзо се Вклопуваат држи алатки точно да се одбележи ткаенина покрие каде snap приклучоци се да бидат поставени.Брзо се Вклопуваат алатки се одлични за монтирање со материјал и исто така држи хартија или пластика, кога правите шема.Можат да се користат одново и одново на работа по завршувањето на работното место.

Главните карактеристики

Избор на клиент