.

.

Висока Дефиниција 40x60 Monocular Телескоп за Возрасни Деца, Висока Моќност Monocular со паметен Телефон Носителот & Tripod,Совршен за Птицата Гледа, Пешачење

Висока Дефиниција 40x60 Monocular Телескоп за Возрасни Деца, Висока Моќност Monocular со паметен Телефон Носителот

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

【ПРОИЗВОДИ ВКЛУЧУВААТ】 : Компас (вклучени)*1, Прашина маска*1, Tripod*1, Универзален телефон носителот*1, Крпа кеса*1.Ве молиме да се соберат според упатството и користете според точниот метод (на упатството има операција чекори). 【МОЌЕН ЗГОЛЕМУВАЊЕ】 : 40x зголемување 60 MM цел леќа ви овозможува да се заклучи врз вашата целна и зумирање за повеќе детали.со напредни леќа дизајн ви дава појасна и повеќе шарени амбиент.На monocular телескоп поддржува 8x зум, што ќе ви овозможи да се пука објекти далеку од вас јасно. 【ЦЕЛОСНО МУЛТИ-ОБЛОЖЕНИ ЛЕЌИ】 : Целосно мулти-обложени 60mm зелена филмот цел објектив обезбедува поле на гледање at1600 - 9800 Meter.Квалитетот призмата оптика зголемува светлина трансмисија, испорачува светли, јасни, висок контраст слики дури и во ниско-светлосни услови. 【ЦЕЛОСНА ПАЛЕТА НА ДОДАТОЦИ】 : паметен телефон digiscoping адаптер вклучен ви овозможува да правите фотографии и видео записи на она што мора да се почитуваат.Донесе на природата поблиску до вас и можете да се истражуваат далечна светот лесно преку екранот на телефонот.На tripod ви обезбедува постабилна набљудување од било агли. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】 : Идеален за отворено ентузијасти и пустината истражувачи, рачен и мора да се има за птицата гледа, дивиот свет, лов, планинарење, mountaineering, кампување, надзор и патување.Цел живот. 24 часа услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент