.

.

Сет од 3 Островот Боја 10ml се Тркалаат на Шише со Нерѓосувачки Челик Топка за Етерично Масло Производи од Rivertree Живот

Сет од 3 Островот Боја 10ml се Тркалаат на Шише со Нерѓосувачки Челик Топка за Етерично Масло Производи од Rivertree

DEN 118.80

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 3 свежи Островот боја тема стаклени шишиња се економски, удобен и refillable.Се продаваат како збир на три 10ml шишиња со квалитетот насликани стакло третман кој не ја изгребат лесно.Ќе добиете еден на секој од бои се прикажани.Овие шишиња се тешки квалитет притисне стил на дизајн и карактеристики големи димензии нерѓосувачки челик roller ball.Совршен за примена на разводнета етерични масла и мешавини директно на кожата.Се елиминира неуредна капе во шишиња и непотребното spills.Користете само разводнета етерични масла во тек на шишиња. 90% или повеќе на квалитетот на превозникот масло dilutions се препорачува.Roll-on шишиња се најзгодно и економичен начин да се издаваат етерично масло мешавини.На refillable се тркалаат на шишето ќе ви овозможи да се пред-се разредува вашиот ароматерапијата нафта мешавина, така што тие може да се примени директно на кожата без неуредна drips или spills.Овие убави 10ml Островот боја тема шишиња функција нерѓосувачки челик roller ball.Се продаваат како сет од 3 шишиња, една од секоја боја.Вие исто така може сакаат да ја користите оваа шише за kinki вашиот мешавини да се посебен народ.

Главните карактеристики

Избор на клиент