.

.

Brelil Био Traitement Убавина Cristalli Liquidi Лесен Сјај 125 мл./4.23 fl.оз.

Brelil Био Traitement Убавина Cristalli Liquidi Лесен Сјај 125 мл./4.23 fl.оз.

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

Мека Коса, Сјај со Ленено специфични за парична казна на тенка коса.Одлично за поправка на сплит завршува без мерење надолу на вашиот стил.Не мрсна формула дава екстремни сјај.Производот дава на косата светлина брилијантен сјај и пријатен мирис.Посебен лек за реставрација на сериозно оштетена коса.Brelil Био Traitement Убавина Cristalli Liquidi Лесен Сјај 125 мл./4.23 fl.оз.Како Да го користите : тресат добро и спреј за да влажна коса да detangle и подобрување на сушење.Се применуваат на крајот на доработка за да ги даде инстант сјај.Brelil : 100% италијански душата Направени во Италија е синоним за квалитет, убавината и модата.Тоа произлегува од една единствена и сите-италијански талент за почитување и создавање на убавина и стил.Brelil, основана во Varese во 1973 година, се должи на нејзиното име да акроним за женската музата.Правото од старт, бизнис, се покажа како вистинска успешна приказна.Brelil создава и дистрибуира професионална нега на коса производи за фризерски салони, нуди високо ниво на иновација и квалитет својствени во компанијата прецизен истражување и технологија.

Главните карактеристики

Избор на клиент