.

.

Freshworld 5-Pack Компатибилен Dymo Д1 Етикета Лента 45013 45010 45017 45018 45019 Рефил Етикета Произведувач на Лента, 1/2 Инчи (12mm) x 23 Стапки(7m),Етикетирање Лента за Dymo LabelManager PnP 160 210D 260P 280 360

Freshworld 5-Pack Компатибилен Dymo Д1 Етикета Лента 45013 45010 45017 45018 45019 Рефил Етикета Произведувач

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Модел : Замени 45010(S0720500) 45013(S0720530),45016,45017,45018,45019 Рефил Dymo Д1 етикета лента, 6 Мулти Color Material : Polyester Width : 12mm(1/2 Инчи)Должина : 7m(23 Feet)Тип : Dymo Д1 Етикета Ленти 45013 стандард ламинат лента.Големина:Ширина : 1/2 инчи (12mm) секој.Направете вашиот работи сите се среди, да биде јасно на прв поглед.КАРАКТЕРИСТИКИ : .СПЕЦИФИКАЦИЈА : .Долготрајни т навивам или падне.

Главните карактеристики

Избор на клиент