.

.

FUJI – Спортски Појас, Сите Намена Боречки Вештини Појас, Џудо Појас, Шарени Појас Карате, Трајни ММА Појас , Црна, 6

FUJI – Спортски Појас, Сите Намена Боречки Вештини Појас, Џудо Појас, Шарени Појас Карате, Трајни ММА Појас

DEN 272.64

Пристапност
Во достапна форма

Сите Намена Боречки Вештини Појас : FUJI е високо-квалитетни појас е направен во премиум материјали и е совршен за сите боречки вештини како Џудо, Карате, и Аикидо меѓу другите!.ММА Појас : На ММА појас е достапно во бела, жолта, портокалова, сина, виолетова, кафена, и црни бои.Џудо и ММА појас, исто така, доаѓа во спектар на големини за да им понуди на правото одговара за сите!.Џудо Клубот : На FUJI сите намена боречки вештини појас е направен од 100% мек памучен материјал.Карате Клубот : На сите намена боречки вештини појаси се направена со традиција, изграден за издржливост и долго-траен перформанси.Спортски Појас : FUJI производи се ставени на тест за време на ригорозни натпревари и тренинзи.Производите се изградени да трае и се докажани да го издржат атлетик бојното поле!.FUJI Е сите намена боречки вештини појаси се изградени да трае и направена со традиција во умот.Совршен за Џудо, Карате, Аикидо и другите Боречки Вештини, спортски ремени доаѓаат во различни големини и бои, обезбедување постои совршен појас за сите таму!FUJI мешани боречки вештини појас е премиум квалитет појас, направени во 100% памук.

Главните карактеристики

Избор на клиент