.

.

Челик со Месинг Плоча Багажникот Запре Зглоб - 1 1/2 Широк x 3 1/4 Високо - за ковчези, Гроздобер Мебел Репродукција Хардвер | TKH-63

Челик со Месинг Плоча Багажникот Запре Зглоб - 1 1/2 Широк x 3 1/4 Високо - за ковчези, Гроздобер Мебел Репродукција

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Најдобриот антички репродукција на шарки за водови и други мебел.Изработени од челик со месинг заврши.Овие шарки се совршени за водови, кабинети, кутии & некои други гроздобер и нов мебел.Вкупната големина : 1 1/2" Широк x 3 1/4" Високи.Овие шарки беа дизајнирани со цел да се избегне премногу далеку отворање.Се запира само малку над 90 степени.Пакетот содржи еден зглоб.Овие челик багажникот шарки, со месинг заврши се многу издржливи и лесно да се инсталира.Само да го означи местото за инсталирање и пресврт јамка со челик завртка.На шарки сигурен и издржлив, погоден за водови, кабинети на гроздобер или модерен стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент