.

.

FAKEME 2 парчиња Автомобил LED Лента Светлина Солза во Дресот на Автомобилската Неонски Оркестарот 12V 10W Dual LED Боја се Претвори Сигнал Сијалица Светла Површина светилки d

FAKEME 2 парчиња Автомобил LED Лента Светлина Солза во Дресот на Автомобилската Неонски Оркестарот 12V 10W Dual

DEN 698.40

Пристапност
Во достапна форма

- Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа).висок интензитет, за да се обезбедат дополнителни осветлување на вашите автомобили. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Опис : - 30cm LED ленти : кога се појави бела,сина,пурпурна,црвено светло(тоа може да биде choosed) се користи за денот работи светлина ,кога таа се појави тече жолта светлина се користи за Возврат Јачина на Светлина.Спецификација : - Тековната 1 (А) - Напон 12 (V) Заштита на одделение IP68 - извор на Светлина моќност 10w - Услуга живот 60000 HRS (часови)Големина на Табела : Големина : прибл.Безбедност на Возење : отварање на Дневни Работи Светла во лоши временски услови може да се намали несреќи ефикасно за време на Дождовната, снежните, sandstorms.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Вашето задоволство е наш приоритет.Практична настава : Овие ленти може да го замени маркер за стакло и исто така може да работи како возврат на сигнали во врска со водење на светлината.Ви благодариме!3.Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед. - Практична настава : Овие ленти може да го замени маркер за стакло и исто така може да работи како возврат на сигнали во врска со водење на светлината.Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед.Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа). 30cm LED ленти : кога се појави бела,сина,пурпурна,црвено светло(тоа може да биде choosed) се користи за денот работи светлина ,кога таа се појави тече жолта светлина се користи за Возврат Јачина на Светлина.висок интензитет, за да се обезбедат дополнителни осветлување на вашите автомобили.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите.81 inch Package Вклучува : 2 Pieces Car LED Лента Осветлување : 1.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство. - Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент