.

.

PULABO Практичен Дизајн и DurableReusable Пластични Папагал Фидер Храна, Вода Сад Гулаби Птици во Кафез Песок Шолја за Хранење Удобно и Еколошки

PULABO Практичен Дизајн и DurableReusable Пластични Папагал Фидер Храна, Вода Сад Гулаби Птици во Кафез Песок

DEN 607.20

Пристапност
Во достапна форма

Не-токсични, безопасни, безбедни за домашни птици да се користи.Дизајниран со дупчиња се справи, е погоден за виси на птичји кафез.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.На фидер може да се обезбеди уредно и удобен вода или семе снабдување за вашите птици.PULABO Практичен дизајн и Durable Reusable Пластични Папагал Фидер Храна, Вода Сад Гулаби Птици во Кафез Песок Шолја за Хранење Удобно и Еколошки.Не-токсични, безопасни, безбедни за домашни птици да се користи.На фидер може да се обезбеди уредно и удобен вода или семе снабдување за вашите птици.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент