.

.

mamajingdeheng Спојка 3PCS D30L40 5/6/6.35/8/9.5/10/12/12.7/14/15/16mm Флексибилни Вратило Спојка за CNC Stepper Мотор (Внатрешен Дијаметар : 5х5)

mamajingdeheng Спојка 3PCS D30L40 5/6/6.35/8/9.5/10/12/12.7/14/15/16mm Флексибилни Вратило Спојка за CNC Stepper

DEN 1272.24

Пристапност
Во достапна форма

Структура : Вилица / Пајакот.Материјал : Алуминиум.Број На Модел : 8/10/12/12.7/14/15/16mm.Standard or Nonstandard : Стандард.Флексибилен или Цврсти : Флексибилни.Структура : Вилица / Spider Material : Aluminium Model Број : 8/10/12/12.7/14/15/16mm Standard или Nonstandard : Standard Flexible или Цврсти : Флексибилни.

Главните карактеристики

Избор на клиент