.

.

Жените Плус Големина Drape Отвори Јакна Водопад Долг Ракав Асиметрични Долго Палто

Жените Плус Големина Drape Отвори Јакна Водопад Долг Ракав Асиметрични Долго Палто

DEN 110.88

Пристапност
Во достапна форма

големина на затворање. ▶▶Пратката Прашање: П:Колку долго ќе ги преземе испорака?На:Стандард за Испорака : 10-25 дена;Забрзана Испорака : 3-7 дена јакни за жените дожд јакна жан кожа тексас мотоцикл зима женска девојки црна половина надолу сомотски кавер-ски момчиња windbreaker црвено бело крзно sequin сина, портокалова девојка долго фланелен боксери zip момче лесни жена јога 80-тите падне.❖ Оваа продавница е регистриран американски бренд, нашата продавница ви носи многу различни стилови на избор : ▶▶-За Прашањето ▶▶Големина Прашање : П:јас обично се носат големина Медиум и јас сум малку се грижите за szie, која големина, треба цел?На:ние сме Азија Големина,се кандидира помала од НАС големина,па јас ќе ви препорачуваме да изберете една големина или две големина поголема отколку што вообичаено големина , тоа ќе биде се повеќе се релаксираат и удобно.П:Што треба да направам ако облека има некои проблеми?На:ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние и ветуваме дека ние ќе одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа, со цел да ги реши вашите проблеми.Дозвола продажба !Жените Плус Големина Drape Отвори Јакна Водопад Долг Ракав Асиметрични Долго палто.

Главните карактеристики

Избор на клиент