.

.

Премиум Сапун Фармацевт Европската Врежан Шише за Вода, за Обновливи Сапун Фармацевт, Празни Туш Шише со Пумпа,за Бања Лосион, Туш Гел, Плоштадот / Круг Бања Сапун Фа

Премиум Сапун Фармацевт Европската Врежан Шише за Вода, за Обновливи Сапун Фармацевт, Празни Туш Шише со Пумпа,за

DEN 1413.60

Пристапност
Во достапна форма

Совршен прилог на вашиот дом и да се farmhouse, ќе го разубават секој бања или кујна.Оваа farmhouse оркестарот дизајн со што ќе се зајакне било бања vanities или кујнски мијалник.Тоа е оценката и убавина, изгледа симпатична, елегантен, функционални и професионални. ✔️Трајни празни шприц пумпа шише е направен од PP, дебели, безбеден и еколошки. ✔️ Има исклучителна Европската резба дизајни на површината, моделите се многу елегантен, исто како и дела на уметноста.Шампон фармацевт ќе го направи вашиот дом да изгледа збогати и изгледа како луксузен хотел.Вие само треба малку буџет.Овие туш пумпа шишиња исто така, може да се стави разни течности во различни видови на пумпа шишиња за да ви помогне да ги организирате и да ја задржите вашата бања чисти. ✔️ PP материјал е издржлив и носат-отпорни, на пумпа порта е перфорирани, лесно можете да притиснете го со една рака. ✔️ Капакот е отворен, со голем отвор дизајн за да се олесни фрлаат течноста во чашата.Одличен Подарок Идеја, идеален за течни рака сапун, сад сапун, лосиони, sanitizers, ароматерапијата етерично масло мешавини, шампон, телото се мијат, миење на устата, храната состојки и многу повеќе.Име на производ : сапун dispenser Product големина : и 17,5 см * 8.2 cm Product тежина : 80g Product боја : сина, pink Material : PPApplicable средина : бања, kitchenprompt : 1. Производот е само празно шише и не содржи течност.2. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.3. Поради различни светла и монитори, таму ќе биде боја разлика, предмет на вистински производ.4. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно, постои мала грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Логистика Ние обично брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека времето за испорака е 9-15 дена.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.7. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.8. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, сите ќе имаат голем број на производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент