.

.

ONE250 Воздух Хокеј Pushers и Црвена Воздух Хокеј Пакови, Цел Рачки Paddles Замена Додатоци за Игра Маси (4 Напаѓач, 4 дух пакостник Pack)

ONE250 Воздух Хокеј Pushers и Црвена Воздух Хокеј Пакови, Цел Рачки Paddles Замена Додатоци за Игра Маси (4

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

✔ Портокал 2 & 2 Сина Воздух Хокеј Pushers : 3.8" широк и 2.3" висока. ✔ 4 Сина Воздух Хокеј Пакови : 2.5" во дијаметар. ✔ Направени од Високо Квалитетна ABS : овие пакови и pushers ќе се одржи во текот на бесконечен играње време. ✔ Одговара за сите стандардни Воздух Хокеј Маси.

Главните карактеристики

Избор на клиент