.

.

PopSockets PopGrip - Проширување Стојат и Контрола со Swappable Топ - Лошата Вештерка

PopSockets PopGrip - Проширување Стојат и Контрола со Swappable Топ - Лошата Вештерка

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Pop Grip со swappable врвот : префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности.Нуди сигурна потпора, па можете да го текстот со една рака, snap подобри фотографии, и види видеа hands-free.Користење со Pop Sockets Pop Mount 2 и одат во рацете слободни.Pop Grips се компатибилни со Pop Wallet+, Otter + Поп случаи, Pop Power Дома Безжичен Полнач, и Pop Mount 2. Стапови најдобро да се изедначи тешко пластични предмети.Стапчиња за i Phone 11; не ќе се држи за i Phone 11 Pro или i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент