.

.

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави За Леново Табот M10 Плус (2020 2. Генерација) ТБ-X606F / TB-X606X 10.3 Заградата Тип Таблет КОМПЈУТЕР Случај Таблета Случај Прилагодливи Одр?

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави За Леново Табот M10 Плус (2020 2. Генерација) ТБ-X606F / TB-X606X 10.3

DEN 809.04

Пристапност
Во достапна форма

За Леново Табот M10 Плус (2020 2. Генерација) ТБ-X606 F / TB-X606 X 10.3" Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај Носителот Таблет КОМПЈУТЕР Случај Картичка Слотови Таблета Случај.Вграден-во мулти-агол здрав застане за да го поставите различни хоризонтални стојат агли за гледање филм или пишување.Преден Џеб & Корисна Пенкало Hoder : Управување со Документи, Картички, Готовина, Визит Картичка и други лични предмети, и Повеќе пригоден ги зачувате вашите apple молив.Таблета случај донесува 360-степен omni-насока дизајн да го заштитите вашиот таблет од оштетување во сите аспекти.Кога не го користите, Рака ви помага полесно фиксна Samsung Галакси, не мора да се грижите за косата.Функција : 1.Мултифункционален таблета заштитна маска, погоден за Леново Табот M10 Плус (2020 2. Генерација) ТБ-X606 F / TB-X606 X 10.3"2.Стенд функција stably поддржува вашиот таблет и обезбедува повеќето удобно гледање angle3.На картичка слот за дизајнот на Таблет случај може да се одржи вашиот бизнис картички, банкарски картички, пари, итн., што го прави полесно да се use4. Користење на високо-квалитетни синтетички СТП кожа, издржлив, лесен за чистење и comfortable5. Сите круг дизајн, 360-степен сите круг на заштита.Пакет се Вклучени : 1 x таблет КОМПЈУТЕР случај не ги вклучуваат таблета.

Главните карактеристики

Избор на клиент