.

.

Toyvian Бебе Бања Играчки Wind - Up Играчки Детска Туш Постоечкиот Играчки Када Играчки Базен Бања Игра за Бебе Дете Доенче Деца

Toyvian Бебе Бања Играчки Wind - Up Играчки Детска Туш Постоечкиот Играчки Када Играчки Базен Бања Игра за Бебе

DEN 230.16

Пристапност
Во достапна форма

Светли бои и привлечен дизајн на оваа играчка може лесно да се подготви вашите деца внимание.Тоа им помага да се вежба на babys раце активност и да се подобри координацијата на рацете и на мозокот.Совршена како бања играчка, вода играчка, плажа играчка, бања играчка за деца.Направи на безбеден и еколошки материјали, мазна, безбеден за деца.Добра изработка и квалитетни материјали обезбеди својата издржливост и практичност.

Главните карактеристики

Избор на клиент