.

.

Ветеринар е Најдобро Ентони+Функционирам Лесно Милениче Спреј, 6.3 fl. мл., 6.3 FZ

Ветеринар е Најдобро Ентони+Функционирам Лесно Милениче Спреј, 6.3 fl. мл., 6.3 FZ

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

ВЕТЕРИНАР Е НАЈДОБРО ЕНТОНИ И ШТИКЛИРАЈТЕ НАСЛОВНА & GO СПРЕЈ (6.3 мл) убива вошки (болви), ентони јајца, и крлежи со контакт, без груби хемикалии, туку со уверение природни етерични масла и растителна основа состојки, како што се масло нане и eugenol (од карамфил растенија).БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ околу кучиња, мачки и целото семејство кога се користи како режисер.Исто така, може да се користи директно на кучиња и puppies 12 недели или повеќе. 360 степени КОНТИНУИРАНО СПРЕЈ овозможува брзо и лесно покриеност on-the-go или околу вашиот дом.НАПРАВЕН ВО САД и се користи само компримиран воздух, па тоа е еколошки и нема да излегуваат во јавноста.За турнејата и штиклирајте заштита на мачки, обидете се на нашиот нов Ветеринар е Најдобрата линија за мачки.Ветеринар е Најдобро ентони + функционирам лесно спреј 6.3 оз направени во сад растителна основа формула.

Главните карактеристики

Избор на клиент